Zamknij menu

Atrakcje i kuchnia

Zdjęcie Atrakcje i kuchnia

Atrakcje na miejscu

Każdy z domków posiada własny taras z leżakami, i stolikiem kawowym.i. Dla wyjątkowych pracusiów jest WiFi i specjalnie przygotowany kącik biurowy. Na terenie posesji można rozpalić ogniska w specjalnie przeznaczonych do tego miejscach lub skorzystać z wiaty z grillem żeliwnym. Dla dzieci możemy polecić zabawy na śniegu, którego u nas raczej nie brakuje: lepienie bałwana, albo zjeżdżanie z górki na ślizgaczach(mamy!) lub bitwy na śnieżki lepione przez śnieżkomaty ( też mamy!). Dodatkowo mamy mnóstwo gier i zabaw planszowych. A na śnieżne i ciemne popołudnia i wieczory mamy tajną broń: Netflix i tv satelitarną w każdym z domków. Na pewno nie będziecie się nudzić!

Autorzy zdjęć: Afterfokus.studio Borycka Małgorzata, Birtus Rafał oraz Magiera Radosław.

Wprawdzie mamy w pełni wyposażoną kuchnię, ale jeśli nie macie ochoty sami gotować, to możemy Wam polecić naprawdę pyszne, domowe śniadania lub obiady. Kuchnia u Wioli zapewnia świeże, przygotowane specjalnie pod zamówienie i zgodnie z Waszymi preferencjami dania z dostawą pod sam Domek

Kliknij w link

https://www.facebook.com/profile.php?id=100031943723772

lub zadzwoń:

791 534 056

Jeżeli nie zabraliście ze Sobą rowerów, to nic straconego, możecie je wypożyczyć z firmy rekrynica.pl.Ale pamiętajcie, że to jednak góry, więc zdecydowanie polecamy Wam rowery elektryczne!

Kliknij w link

https://www.facebook.com/rekrynica

lub zadzwoń:

+48 530 136 050

 

Piorun

Ferie to świetny czas!

Nawałnica

Czekamy na Święta!

Błyskawica

Weekend w Górach?

Wicher

Odpocznij z Nami!

Huragan

Święta? Tylko z Nami!

Grom

Szykuj się na narty!

Masz pytanie? Chcesz nas o coś zapytać? Dane kontaktowe do nas znajdziesz tutaj.